english versionwersja polska
Ascor Med Sp. z o.o.
ul.Mory 8, Warszawa, Poland
tel.+48 (22) 836 83 74Strona główna
  O Firmie  
Wsparcie

Aktualności

Produkty

Certyfikaty

Do pobrania

Kontakt

Serwis
O Firmie

Podstawową wartością, na której firma ASCOR MED opiera swoje działanie jest niezmienne zaufanie, którym jesteśmy obdarzani przez naszych klientów.

ASCOR MED wywodzi się od firmy ASCOR będącego wiodącym producentem i dostawcą sprzętu medycznego w Polsce i na świecie.

Firma ASCOR powstała w roku 1993. W roku 1999 przekształciła się w spółkę akcyjną, a w roku 2014 udziałowcy spółki podjęli decyzję o wydzieleniu dwóch osobnych spółek ASCOR MED Sp. z o.o. oraz ASCOR SERVICE Sp. z o.o. co radykalnie poprawiło bezpieczeństwo rynkowe obu firm i naszych klientów a także wzbogaciło ofertę.

Wyroby nasze niezmiennie cechuje wysoka stabilność dostaw, jakość, niezawodność i łatwość obsługi.
Firma zatrudnia unikalną grupę najwyższej klasy specjalistów, których celem jest konstruowanie, produkcja i sprzedaż coraz nowocześniejszych i lepszych urządzeń.
Naszą główną linię produktów stanowią rodziny pomp infuzyjnych. Są to pompy strzykawkowe i objętościowe produkowane w szerokim asortymencie. Rodziny pomp SEP i AP opracowane przez firmę ASCOR ustanowiły standardy i wytyczyły kierunki rozwoju dla całej branży.

Jakość naszych wyrobów gwarantowana jest przez wdrożenie norm i uzyskanie certyfikatów systemu ISO 13485 potwierdzana jest każdorazowo znakiem CE dla poszczególnych wyrobów.

Podstawową troską ASCOR jest satysfakcja naszych klientów z eksploatacji naszych produktów i ciągłe podążanie za potrzebami rynku.


Jakość naszych wyrobów gwarantowana jest przez wdrożenie norm i uzyskanie certyfikatów systemu EN ISO 13485:2016 potwierdzana jest każdorazowo znakiem CE dla poszczególnych wyrobów.
Copyright ASCOR - 2024